İbrahim YARAN

1956 Yılında İskenderun’da doğdu.
1974 yılında Isparta Gönenköy İlköğretmen Okulundan mezun oldu.
Kariyerine sınıf öğretmeni olarak 1974 yılında başladı ve bu görevi 1982 yılı sonuna kadar sürdürdü.
Üniversite eğitimini; öğretmenlik mesleğini sürdürdüğü dönemde Gazi Üniversitesi İktisadi Ticari İlimler Akademisinde 1980 yılında tamamladı.
1983-1986 yıllarında Maliye Bakanlığı Vergi Müfettişliği görevinde bulundu.
1987-1993 yıllarında Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olarak serbest çalıştıktan sonra, kariyerine halen 1994 yılında sınavla geçiş yaptığı Yeminli Mali Müşavirlik mesleği ile devam etmektedir.
İbrahim Yaran; “Hatay Sosyal Kültür ve Dayanışma Vakfının” kurucu üyesi, “Şelale Eğitim ve Sağlık Vakfının” kurucu üyesi ve halen Yönetim Kurulu üyesi, “İskenderun, Beldeleri ve Köyleri Kültür ve Dayanışma Derneği” kurucu üyesi ve halen Yönetim Kurulu Üyesidir.

TURAN ÖZTÜRK
13 Ağustos 1955 yılında Zonguldak’ta dünyaya gelmiştir.
1979 yılında İstanbul İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi’nden mezun olup yüksek lisansını İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Maliye Bölümü’nde 1981 yılında tamamlamıştır.
1980 yılında Enerji Bakanlığı’nda göreve başlamış, 1982 – 1996 yılları arasında Maliye Bakanlığı Vergi Denetmeni olarak çalışmıştır.
1996 yılında Yeminli Mali Müşavirlik ruhsatını alarak bu yıldan itibaren kariyerini Yeminli Mali Müşavir olarak sürdürmektedir

 

AKİF KADEMLİ
994 yılında İzmir Atatürk Lisesinden, 1998 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler  Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldu.
2000 yılında Maliye Bakanlığının yapmış olduğu Vergi Müfettişliği sınavını kazanarak memuriyet hayatına başladı. Ankara, İzmir, Giresun ve Mersin illerinde Vergi Müfettişliği ve Vergi Uygulama Müdürlüğü görevlerinde bulunduktan sonra 02.01.2012 tarihinde memuriyetten istifa ederek Yeminli Mali Müşavir olarak çalışmaya başladı.

 

 

AV.ALİ BAYAN
Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi 1999 yılı mezunudur.
Bağımsız olarak; İzmir’de mesleki faaliyette bulunmaktadır. Müşterilerimize; Yaran&Yaran Mali Müşavirlik Hizmetleri ve çözüm ortakları ile birlikte Vergi Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku ve Ticaret Hukuku konularında danışmanlık yapmakta ve müşterilerimizin bu husustaki davalarını takip etmektedir.

İletişim

Her türlü soru ve görüşleriniz için bizlere ulaşabilirsiniz..

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search